HomeO násKe staženíKontakt
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDoprava

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2022

VÝLETY – Výlety Skopelos

Výlety pořádá partnerská CK, náš delegát výlety pouze zprostředkovává. Právní vztah vzniká mezi klientem a partnerskou CK. Konáni některých výletů a přítomnost česky mluvícího průvodce je závislá na minimálním počtu účastníků. Uvedené ceny jsou orientační. Ceny pod lomítkem platí pro děti. 

Exkurze Egejským rájem cca 50/30 EUR
Výlet lodí s průvodcem do známého Národního mořského parku, domova ohroženého druhu tuleně a delfínů. Odjezd je z hl. města Skopelos. Poté se pluje lodí přímo na ostrov Kyra Panagia. Zde navštívíte malý klášter Panny Marie. Po návratu na loď výlet pokračuje a pluje se na pláž. Zde máte možnost koupání, potápění a opalování. Poté poplujete okolo východního pobřeží Alonissosu a navštívíte impozantní „Modrou jeskyni“. Další zastávka je v přístavu „Patitiri“, kde budete mít možnost si prohlédnout starobylé městečko Alonissos. Den končí klidnou jízdou zpět.

Tajemství města Skopelos cca 16 EUR
Procházka s průvodcem městem Skopelos. Tato procházka městem kombinuje 3 rozdílné stránky života ve městě Skopelos. Budete obdivovat místní architekturu domů a kostelů. Zjistíte jak žijí lidé na ostrově (práce, bydlení..) a odnesete si kousek jejich kultury (náboženství, kultura, svatby…)