O násKontaktSmluvní podmínky Inex-Melissa Tour / GDPR / COOKIES
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDopravaSvozové trasy a transferySvozové trasy

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2024

O nás


Cestovní agentura Talent Travel funguje od 1. 12. 2010.
CA Talent Travel není agentura jako většina ostatních a nechceme, aby naše nabídka zahrnovala pobyty všech CK a do všech destinací. Volíme zásadu, že méně je většinou více. Proto si vybíráme takové touroperátory, které známe a o jejichž spolehlivosti a solidnosti nemáme pochyb. Samozřejmě, důležitým faktem také je, že nabídka té, které cestovní kanceláře je nám blízká, 34 let praxe v cestovním ruchu!

Objednáte-li si u nás dovolenou, ujišťujeme Vás, že cenové podmínky máme naprosto stejné jako u příslušného touroperátora. Navíc můžeme nabídnout individuální přístup ke každému z Vás. Díky tomu, že vyřizujeme dovolenou omezenému počtu klientů, máme na každého klienta čas se mu věnovat a vše dle potřeby popsat a vysvětlit. Jsme na telefonu 24 hodin denně. Pro nás nejste pouze číslo cestovní smlouvy, pro nás jste milí klienti, o jejichž přízeň usilujeme a přejeme si, abyste se k nám vraceli. Naši ucelenou nabídku najdete na našich http://www.talenttravel.cz/, tyto stránky průběžně doplňujeme a aktualizujeme.
     Naši stálí klienti i bývalí klienti CK Daniela Travel u nás mají většinou další výhody. Rádi vypracujeme, pro Vás zcela nezávazně, cenové nabídky dle Vašeho zadání.

Objednat si můžete dovolenou přímo přes naše http://www.talenttravel.cz/, e-mailem: info@talenttravel.cz, či telefonicky:  608644214, SMS, WhatsApp (nonstop). Samozřejmě Vám budeme rádi k dispozici i v případě jakýchkoliv dotazů a připomínek.

V naší nabídce najdete pobyty následujících tour operátorů:
CK Melissa Tour
obchodní značka CK INEX s.r.o.     
 
Touroperátoři, s nimiž spolupracujeme, jsou pojištěni podle zákona 159/99 Sb. proti úpadku.