O násKontaktSmluvní podmínky Inex-Melissa Tour / GDPR / COOKIES
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDoprava

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2023

Doprava – Svozové trasy a transfery

Nástupní místa pro transfer do/z Prahy na/z letiště u leteckých zájezdů

Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech, v případě volné kapacity. Transfery se zajišťují autobusem, minibusem nebo osobním autem. Požadavek na transfer musí být uveden na smlouvě o zájezdu při zakoupení zájezdu a v kolonce „nástupní/výstupní místo“ musí být uvedena požadovaná nástupní/výstupní místa. Pokud nejsou splněny výše uvedené podmínky, klient ztrácí nárok na transfer zdarma. Není možné doobjednat zpětně. Transfer zdarma platí pro klienty, kteří měli zakoupený zájezd do 31.1.2023 a měli ho uvedený na původní smlouvě. Po tomto datu  za poplatek (500Kč/smlouva o zájezdu),  po odsouhlasení CK

Trasy nemusí přesně  odpovídat. V některých případech může dojít ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Vaše nástupní místo je pouze to, které máte uvedeno na smlouvě o zájezdu. V případě že budete chtít nastoupit na jiném nástupním místě se může se stát, že se do transferu nevejdete. Může jet několik autobusů, které jsou určeny přesně na počet klientů z daných nástupních míst.  Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

Na smlouvu lze využít pouze jedna z těchto služeb: Transfer, Taxi nebo Parkování .

Trasa 1     Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav, Mělník.

Trasa 2     Jilemnice, Vrchlabí, Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Český Brod, Úvaly

Trasa transferů 1  je platná pro zájezdy do destinací : Kréta, Skopelos, Alonissos, Parga, Ammoudia, Lefkáda, Kefalonie, Ithaka, Fourka (Chalkidiki), Kythira, Korfu (termíny 1.6.-12.6.-22.6.-3.7.-13.7.-24.7.-3.8.-14.8.-24.8.-4.9.-14.9.-25.9.), Paros, Naxos, Syros, Chios.

Trasa transferů 2  je platná pro zájezdy do destinací : Kréta, Skopelos, Alonissos, Parga, Ammoudia, Lefkáda, Kefalonie, Ithaka, Fourka (Chalkidiki), Kythira, Chios, Paros, Syros, Naxos.

Pokud máte objednaný transfer do Prahy na letiště a zpět a cestuje s vámi malé dítě, které musí mít dětskou autosedačku, zavolejte si 2 dny před odjezdem do kanceláře na tel.: 483 104 567 a informujte se jaký typ auta/ autobusu pojede. V případě, že pojede autobus, není dětská sedačka povinná. V případě, že pojede osobní vůz, sedačka povinná je. Po dobu vaší dovolené bude sedačka uschována v naší CK a při cestě zpět ji budete mít připravenou k transferu.

V případě, že vyžadujete nástupní místo, které není uvedeno v katalogu a je po naší trase, bude tato služba zpoplatněna částkou 200 Kč/osoba. Tento požadavek je nutné uvést na cestovní smlouvu do poznámky při objednání zájezdu a mít ho potvrzený od CK.

Dostave se, prosím, minimálně 15 min před odjezdem transferu. Na opozdilce se nečeká. Více informací k transferům je uvedeno zde : https://www.melissatour.cz/clanek/17-transfery-v-cr . V některých případech může dojít několik dní před odletem ke změně času odjezdu. K tomuto dochází vzhledem k tomu, že nejsou obsazena všechna nástupní místa a byli byste na letišti zbytečně brzy. V tomto případě vás budeme informovat e-mailem (doprava@melissatour.cz), telefonním hovorem z 483 104 567, popřípadě SMS (SMS brána pouze na odchozí zprávy), která je označena názvem Melissa. Pokud si toto budete chtít ověřit, tak pouze na e-mailu doprava@melissatour.cz