O násKontaktSmluvní podmínky Inex-Melissa Tour / GDPR / COOKIES
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDopravaSvozové trasy a transferySvozové trasy

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2024

Doprava – Doprava na letiště taxi + parking u letiště

TAXI

Pro klienty, kteří bydlí na území hlavního města Prahy je připravena služba TAXI, která vás za zvýhodněnou cenu (400 Kč) odveze k odletu. Požadavek na službu musí být uveden na smlouvě o zájezdu při zakoupení zájezdu. Později není možno doobjednat. Jedno taxi na jednu smlouvu, z jedné adresy, maximální kapacita je 4 osoby. Platí při objednání zájezdu do 31.1.2043.

Na smlouvu lze využít pouze jedna z těchto služeb: Taxi, parkování, transfer.
Taxi službu zajišťuje firma CITY TAXI, v okamžiku kdy tuto službu objednáme (cca 7 dní před odletem) vám přijde na telefonní číslo uvedené na smlouvě o zájezdu potvrzení ze strany CITY TAXI. Následně den před odletem budete operátorem CITY TAXI kontaktování.

Odjezd na letiště je plánován tak, abyste byli 140 minut před odletem na letišti. Klient je povinen respektovat čas odjezdu na letiště určený taxi službou. V případě nedodržení stanoveného času přebírá plnou odpovědnost za pozdní příjezd na letiště. Zkontrolujte si, prosím, zda kontaktní adresa a telefonní číslo na vaší smlouvě o zájezdu souhlasí.

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

Pro klienty, kteří si zakoupí zájezd a nemají možnost využít nástupu/výstupu (bydlí dále než 30 km od nástupního místa) na našich svozových transferech na/z letiště v ČR, nabízíme parkování na letišti ZA ZVŸHODNĚNOU CENU ( 70 Kč/den). Jedno parkovací místo na jednu smlouvu. Požadavek na službu musí být uveden na smlouvě o zájezdu při zakoupení zájezdu. Později není možno doobjednat. Parkování zdarma platí při objednání zájezdu do 31. 1. 2024. 

Na smlouvu lze využít pouze jedna z těchto služeb:  Taxi, parkování, transfer.
Pro letní sezónu 2024 jsme zajistili parkoviště zde :  GO parking. Parkování je pro vás předem objednáno a zajištěno. Na parkoviště je potřeba se dostavit minimálně 140 minut před odletem. Po příjezdu do areálu parkoviště si přesednete do vozidla obsluhy parkoviště, které vás odveze na letiště. Po vašem příletu na vás, dle domluvy, bude čekat odvoz na parkoviště zpět k vašemu vozu. Další informace se dozvíte po příjezdu na parkoviště. .