O násKontaktSmluvní podmínky Inex-Melissa Tour / GDPR / COOKIES
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDopravaSvozové trasy a transferySvozové trasy

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2024

Doprava – Letecká přeprava zvazadel

Zapsaná zavazadla:

Letecká doprava:

Cena všech zájezdů obsahuje:

leteckou přepravu s Smartwings + Eurowings a.s. a dalších přepravců (týká se leteckých a kombinovaných zájezdů, dále jen TVS), letištní a bezpečností taxy, transfery v Řecku, autobusovou přepravu (týká se kombinovaných zájezdů), deck na trajektu (týká se všech zájezdů, kde je přeprava trajektem), ubytování, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona 159/1999 Sb.

Váhový limit pro lety se Smartwings jsou : odbavené zavazadlo 23 kg + 8kg příruční zavazadlo (rozměry 55x45x25). Toto neplatí pro destinaci Kythira, Skopelos, Alonissos, Skiathos, Chios kde je váhový limit pro odbavené zavazadlo 15Kg + 8kg příruční zavazadlo (rozměry 55x45x25). Pro lety s Eurowings a dále na Paros, Syros,Naxos, Rhocos  platí odbavené zavazadlo 23 kg + malá (kabelka, baťůžek, taška na notebook) zavazadlo (rzměry 40x30x25)

Naši delegáti jsou vám k dispozici jak na mobilních telefonech, tak i v úředních hodinách na většině ubytování. Časy schůzek jsou vždy uvedeny na nástěnce. U vybraných destinací je v případě nutnosti zastihnete pouze na jejich telefonních číslech. Více informací v CK.