HomeO násKontaktSmluvní podmínky
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDopravaVýletyVyberte si

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
vyberte si dovolenou na léto 2013
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2019

AKTUALITY

02.01.2019
Váha zavazadel v letecké dopravě 2019

Váhový limit pro zavazadlo je od 1.11.2018 stanoven na 23 kg + 8 kg kabinové zavazadlo. Každý cestující může mít pouze 1 zapsané zavazadlo. Váhy zavazadel nebude možné již v rámci rodiny sčítat. Limit jednoho zavazadla bude uvedených 23 kg/osoba.

Zapsané zavazadlo musí splňovat následující rozměrová omezení: délka každé strany menší než 150 cm a součet všech tří stran menší než 250 cm. Děti do 2 let (INF) nemají nárok na bezplatnou přepravu zavazadel. Bezplatně se přepravují kočárky, dětské postýlky, sedačky pro děti, invalidní vozíky na suché nebo gelové baterie. Kočárky je nutné zabalit do obalu, nebo ochranné folie, jinak dopravce nenese odpovědnost za jejich poškození.

Příruční zavazadla:
Váha příručního zavazadla může být max. 8 kg a rozměry – délka 56 cm, šířka 45 cm a hloubka 25 cm (přičemž součet těchto tří rozměrů může být max. 115 cm). Každý cestující může mít pouze 1 příruční zavazadlo. Navíc si cestující může vzít na palubu následující předměty pro osobní užití: dámská kabelka, kabát, šál nebo přikrývka, deštník nebo vycházková hůl, malý fotoaparát, kamera nebo dalekohled, malý přenosný počítač, četba na dobu letu, jídlo pro dítě na dobu letu, berle nebo podpěrné přístroje a zcela složitelný vozík pro invalidní osoby (který se z prostorových důvodů ukládá do nákladového prostoru letadla), sedačka pro dítě v případě, že se vejde do uzavíratelné schránky nad hlavami cestujících.

Přeprava slunečníků je zpoplatněna


01.01.2019
Jak objednat dovolenou

Postup při objednání dovolené:

  1. Na našich webových stránkách (http://www.talenttravel.cz/) si vyberete destinaci (například Řecké ostrovy 2019) klikněte na ni a vlevo se Vám objeví nabídka ostrovů z nichž si vyberete (například Ostrov Lefkada), klikněte na vybraný ostrov a objeví se Vám pod popisem ostrova ubytovací kapacity, klikněte na název ubytování, které si vyberete a objeví se Vám popis a ceník s termíny. V řádce vybraného termínu klikněte na žlutý nápis "Objednat" (vpravo). Pojištění. Pokud požadujete plné pojištění, vyberte Pojištění za příplatek. Stačí-li Vám pojištění léčebných nákladů a asistenční služby, vyberte Pojištění v ceně. 
    Vyplňte ve formuláři údaje a klikněte na odeslat. Vše ostatní je již na nás. Při objednávce mailem (info@talenttravel.cz) jen napište, jaký ostrov, ubytovací kapacitu a termín požadujete. Dále uveďte počet a věk cestujících. Ostatní už zařídíme. Podobně je to při telefonické objednávce (608644214 –nonstop).
  2. Po sdělení údajů o účastnících vyplníme cestovní smlouvu s kalkulací konečné ceny a s termíny úhrad záloh a doplatků a zašleme Vám ji ke kontrole a podpisu.
  3. V ceně pobytu je u většiny ubytovacích kapacit zahrnuto rovněž Základní cestovní pojištění (tj. pojištění léčebných výloh a asistenční služby). Za příplatek ve výši 190 Kč/osoba/pobyt je možno sjednat Rozšířené (komplexní) cestovní pojištění (Úrazové pojištění - smrt, úraz, nemocniční odškodné, hospitalizece, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel, pojištění storna pobytu, pojištění náhrady dovolené). Platí pro ubytovací kapacity označené (*).
  4. Pokud souhlasíte, smlouvu podepíšete a zašlete v dohodnutém termínu zpět (nejlépe mailem) a současně dle dispozic, které Vám s návrhem smlouvy mailem přijdou, zaplatíte uvedenou zálohu (ta je různá podle termínu Vaší objednávky a destinací a pohybuje se od 500 Kč/osoba výše). Při úhradě celé ceny pobytu do 31.1.2019 jsou slevy výrazně vyšší.
  5. Jakmile bude platba zálohy připsána na náš účet, potvrzenou smlouvu Vám zašleme zpět s dalšími pokyny (platí i pro pobyty vlastní dopravou). případně i s mapou ostrova (Lefkada, Korfu, Kefalonie, Zakynthos, Paxi, Kréta, Rhodos - do vyčerpání zásob).
  6. Po úhradě doplatku (viz dispozice na smlouvě) Vám zašleme ve stanoveném termínu (týden až 3 týdny před odletem) mailem či poštou podrobné informace na cestu.

    Dotazy 608644214 - nonstop

15.10.2018
Pobytové taxy v Řecku

Výše pobytové taxy platné od 1.1.2018 v Řecku je pro studia a apartmány 0,50 €/noc/pokoj u hotelů kategorie *** je pobytová taxa 1,5 €/noc/pokoj, u hotelů kategorie **** 3€/noc/pokoj a u hotelů ***** 4€/noc/pokoj.
Tato taxa se hradí na místě.