O násKontaktSmluvní podmínky Inex-Melissa Tour / GDPR / COOKIES
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDopravaSvozové trasy a transferySvozové trasy

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2024

Slevy a příplatky – Slevy a příplatky

Sleva při včasném nákupu : sleva za včasný nákup je vyznačena v ceníku u jednotlivých ubytovacích kapacit. Výše slev se liší dle typu ubytovací kapacity. Sleva je platná pro měsíce listopad a prosinec. V měsíci lednu je nižší o 1%, v měsíci únoru o 3% a v měsíci březnu o 4 %. S touto slevou lze kombinovat slevu stálého zákazníka (+2 %) nebo slevu uhrazení celkové ceny zájezdu (+3 %). Sleva platí při zaplacení zálohy pouze 500 Kč/osoba. Aktuální výše slev najdete na našich webových stránkách (u jednotlivých ubytovacích kapacit). Pro výpočet ceny platí, že se slevy nedají kombinovat (např. sleva za včasný nákup např. 16% a cena za 3. osobu 1990 Kč).

Sleva stálého zákazníka : sleva stálého zákazníka ve výši 2% se dá kombinovat se slevou za včasný nákup, která je vyznačena v ceníku u jednotlivých ubytovacích kapacit. Sleva platí do 29.2.2024. Sleva platí při zaplacení zálohy pouze 500 Kč/osoba. Nově tuto slevu (2%) je možno kombinovat s výhodnou cenou za 3.-5. osobu. Na slevu stálého zákazníka má nárok každý, kdo s námi již alespoň jedenkrát cestoval.

Sleva při platbě celého zájezdu : sleva + 3% z katalogové ceny při uhrazení celkové ceny zájezdu, ihned při objednání. Sleva platí do 29.2.2024. Lze kombinovat se slevou za včasný nákup. Nelze kombinovat se slevou stálého zákazníka. Nově tuto slevu (3%) je možno kombinovat s výhodnou cenou za 3.-5. osobu. Ke slevě platba celého zájezdu vám navíc garantujeme NULOVÉ storno (bez vaší spoluúčasti), v případě uznané pojistné události. 

Nebo můžete využít CENY/AKCE*:
zvýhodněná CENA za 3./4./5. osobu ve studiu/pokoji, 4./5. osoba v apartmánu. Ceny naleznete v tabulce u ceníku dané destinace.
dítě zdarma – 4. osoba ve vybraných apartmánech (viz ceník). Děti do 2 let za 500 Kč (vč. cestovního pojištění léčebných výloh).

*Počet těchto míst je limitován. Čím dříve si svůj zájezd zakoupíte, tím větší máte šanci získat tuto výhodu. Pro výpočet ceny platí, že se slevy nedají kombinovat (např. sleva za včasný nákup např. 16% a cena za 3. osobu 1990 Kč). Též nelze kombinovat slevu za včasný nákup s jinými slevami, např. karta Sphere. Platí vždy výhodnější nabídka. Procentuální slevy se vztahují pouze na plně platící osoby, ne na ceny za 3. až 5. osobu, ne na další služby. Všechny procentuální slevy se vztahují pouze k základní katalogové ceně za zájezd (1. a 2. osoba). Postup pro výpočet % slev je následující. Cena zájezdu např. :  15 000Kč - 2% sleva (stálý klient) = 14 700Kč - 16% sleva (FM) = 12 348Kč.