HomeO násKe staženíKontakt
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDoprava

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2022

VÝLETY – Výlety Rhodos

Výlety pořádá partnerská CK, náš delegát výlety pouze zprostředkovává. Právní vztah vzniká mezi klientem a partnerskou CK. Konáni některých výletů a přítomnost česky mluvícího průvodce je závislá na minimálním počtu účastníků. Uvedené ceny jsou orientační. Ceny pod lomítkem platí pro děti.

Oruh ostrovem cca  42€ / 21€
Během celodenního výletu budete mít možnost seznámit se s dávnou historií a jistě se dozvíte i něco ze současnosti a zajímavostí ostrova. První zastávka je v Lindosu, nejstarším městečku na ostrově. Dále pokračujete na západní pobřeží. Cestou uvidíte malebná údolí, hluboké borové a cypřišové lesy a ostrůvky v moři. U západního pobřeží se Vám naskytne pěkný pohled na pevnost Johanitů z 15. století – Monolithos. Ve vesničce Siana je ochutnávka medu a místní pálenky Suma. Ve vesnici Empona bývá přestávka na oběd, objednat si můžete místní speciality, čas bude i na ochutnávku vín a likérů ve vinařském závodě Emery. Poslední zastávka je v Údolí motýlů (Petalúdes). Zdejší zvláštní mikroklima způsobuje, že právě sem v horkém létě přilétávají každoročně tisíce hnědočervených motýlků. Ale i v době, kdy zde motýlci nejsou, je údolí vhodné k procházce přírodní rezervací.

Ostrov Symi  cca 42€ / 21€
Velmi oblíbený lodní výlet na nedaleký ostrůvek Symi se jistě stane Vaším nezapomenutelným prázdninovým zážitkem. První zastávka bude v hlavním městě Symi, v malebném přístavu. Zdejší obyvatelé se již po dlouhá staletí živí lovem mořských hub. Zde budete mít volno na koupání, občerstvení, nákupy a procházku. Výběr zdejšího koření je bezkonkurenční. Po další příjemné plavbě se ocitnete v klášteře Panormitis v jižní zátoce, kde stojí kostel zasvěcený archandělu Michaelovi

Ostrov Chalki   cca 35€ / 17,50€
Tento lodní výlet vás zavede do malého ráje Chalki. Je to malý rybářský ostrůvek nedotčený časem, ideální místo pro ty, kteří se chtějí vyhnout rušným turistickým letoviskům a najít si tiché, klidné místo. Zde nejsou bary, diskotéky, vodní sporty. V malém přístavu je mnoho krásných malebných domků, rybářských loděk, malých kaváren a několik rybích restaurací. Budete zde mít čas na procházky, koupání v tyrkysové vodě i na oběd.

Marmaris cca 50€ / 25€
Objevte s námi cizí kulturu a odlišný continent. Po hodinové plavbě na katamaránu se dostanete na pobřeží Turecka, kde budete mít možnost prohlédnout město, užít si typickou tureckou snídani před zastávkou ve zlatnictví. Vychutnáte si exotickou atmosféru, zvuky orientu, vůni koření.typické jsou úzké uličky s bazary, obchůdky, zlatnictvími, obchody s koberci a koženými výrobky a velice známým borovicovým medem. Nezapomenutelný zážitek je bezpochyby smlouvání abyste dostali tu správnou cenu. Je to  zajímavá zkušenost dvou rozdílných zemí v jednom dni.

Řecký večer cca 35€ / 17,50€
Nezapomenutelný řecký večer zažijete ve vesničce Pastida. Je to večer pro každého. Pobavíte se při řeckém baletu, při tanci Zorba”. Je to veliká příležitost cítit Řeckou pohostinnost v tradiční rodinné taverně s originálními řeckými specialitami (vesnický chléb, řecký salát, tzatziki a souvlaki) a místní víno.