HomeO násKe staženíKontakt
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDoprava

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2022

VÝLETY – Výlety Kréta

Výlety pořádá partnerská CK, náš delegát výlety pouze zprostředkovává. Právní vztah vzniká mezi klientem a partnerskou CK. Konáni některých výletů a přítomnost česky mluvícího průvodce je závislá na minimálním počtu účastníků. Uvedené ceny jsou orientační. Ceny pod lomítkem platí pro děti.

Gramvousa cca 45/24 EUR
V ranních hodinách odjezd autobusem do Kissamosu, kde se nalodíte. Obeplouvá se ostrov Gramvousa. Na malém ostrůvku je krátká přestávka, kde si zájemci mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Poté odplouváte k pirátské zátoce Balos, kde je volno ke koupání a možnost zakoupení oběda.

Soutězka Samaria cca 33/17 EUR
Výlet začíná v úrodné náhorní plošině Omalos, odkud je zahájena pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě.  Po 5-6 hod. putování nedotčenou přírodou , kde dosud žijí krétské divoké kozy, trasa končí ve vesnici Agia Roumeli. Lodí se dopravíte do přístavního městečka Sougia, odkud Vás autobus přepraví zpět do místa pobytu.

Krétský večer cca 38/19 EUR
Prožijete romantický večer spojený s podáváním tradičních pokrmů a vína i ochutnávkou krétských specialit. Poznáte řecké tance, kroje a hudbu.

Palác Knossos cca 40/22 EUR
Program začina prohlidkou minojskeho palace Knossos, ktery je nej vyz nam nějši archeologickoulokalitou na Kretě. Pote si prohlednete archeologicke muzeum v hlavnim městě Herakliu, kde jsou vystaveny nejvyznamnějši nalezy z palaců a obytnych staveb Knossu, Faestu, Agii Triadi, atd. Vyše uvedene ceny plati pro mista pobytu oblast Chania, z Paleochory a Bali se ceny mohou lišit, záleží na vzdálenosti.

Vodní park Limnopoulis cca 29/22 EUR
Vodní park se nachází 5 km od města Chania a je nejmodernějším a největším parkem v Řecku.

Ostrov Santorini cca 130/67 EUR
Plavba na vulkanický ostrov Santorini začíná snídaní  a krátkým vyprávěním o historii ostrova, během něhož budete mít možnost koupit si některý z  výletů s průvodcem na ostrově. Máte možnost navštívit ta nejzajímavější místa jako je starobylá vesnice Pygros – Kamari, hlavní město Fira, které leží na samém okraji kráteru, či černou lávovou pláž. Zpáteční plavba je po večeři zpestřena řeckou hudbou a vystoupením folklórní taneční skupiny.

Elafonisi cca 34/9 EUR
Elafonissi je jednou z nejkrásnějších pláží na Krétě. Cestou navštívíte krápníkovou jeskyni s kapličkou Svaté Sophie, která je umístěna ve skalách ve výšce 80m, s krásným výhledem na soutěsku Topolia. Dále budete pokračovat k ženskému klášteru Chrissoskalitissa a odtud přímo na pláž snů, kde strávíte příjemné odpoledne.