HomeO násKe staženíKontakt
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDoprava

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2022

VÝLETY – Výlety Parga

Výlety pořádá partnerská CK, náš delegát výlety pouze zprostředkovává. Právní vztah vzniká mezi klientem a partnerskou CK. Konáni některých výletů a přítomnost česky mluvícího průvodce je závislá na minimálním počtu účastníků. Uvedené ceny jsou orientační. Ceny pod lomítkem platí pro děti.

Ioannina – Dodoni cca 41/20 €
Výborná příležitost navštívit hlavní město provincie Epirus. Původní hradební zdi, muzea, ostrov Pamvotis uprostřed jezera a také jeskyně Perama. Zastavíte se v Dodoně, místě, kde stala nejstarší věštírna v Řecku zasvěcena bohu Diovi. Spatříte také Diův posvátny dub a antické divadlo. 

Korfu cca 38/19 €
Celodenní výlet do hlavního města ostrova Korfu. Plavba lodi trva cca 2,5 hod. Na ostrově můžete podle svého vlastního uvážení využít volného času k nakupování a prohlídce města či návštěvě chrámu sv. Spiridona (patron ostrova) .

Ostrovy Paxi – Antipaxi cca 25/12 €
Pro milovníky krásných pláži a plavby na moři. Vykoupete se na kouzelné pláži na Antipaxu a projdete obchůdky a restaurace v malebném hlavním městečku Paxosu–Gaiosu.

Epirus cca 37/19 €
Celodenní výlet, při kterém navštívíte nejdochovalejší antickou věštírnu a svatyni mrtvých Necromanteion ( je zde údajně vchod do podsvětí), památník Zaloggo a odpoledne na vás čeká broděni řekou Acheron spojující svět s podsvětím ve vesnici Gliki.

Jónské ostrovy cca 45/23 €
Návštěva několika Jónských ostrovů během jednoho dne: Lefkada – koupáni na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, Kefallonia – prohlídka a oběd v malebném městečku Fiskardo, Ithaka – vesnička Kioni, Meganissi – jeskyně Papanikoli na ostrově Meganissi, Skorpios – koupáni na Onassisově soukromém ostrově.