HomeO násKe staženíKontakt
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDoprava

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2022

VÝLETY – Výlety Korfu

Výlety pořádá partnerská CK, náš delegát výlety pouze zprostředkovává. Právní vztah vzniká mezi klientem a partnerskou CK. Konáni některých výletů a přítomnost česky mluvícího průvodce je závislá na minimálním počtu účastníků. Uvedené ceny jsou orientační. Ceny pod lomítkem platí pro děti. 

Albánie  - celodenní výlet cca 32/16 EUR + 10 EUR/os. přístavní poplatek  
Jedinečná příležitost poznat jednu z posledních záhadných zemí v Evropě. Po asi hodinové plavbě podél malebného východního pobřeží Korfu loď připluje do  přístavu Saranda. Po vylodění je na programu půlhodinová prohlídka města Saranda s průvodcem, pak volný program. Možnost dokoupení dvou fakultativních výletů – buď 1. návštěva významného archeologického místa Butrinti s památkami z antického Řecka a Říma – starověké divadlo, gymnázium, chrám s mozaikovou podlahou atd. nebo  2. výlet k jezeru ‚Modré oko‘ a pramenům řeky Bystritsa.

Aqualand, cca
30/22 EUR 
Celodenní výlet do vodního zábavního parku Aqualand je jeden z nejmodernějších a největších vodních parků v Evropě s celkovou rozlohou 125.000 čtverečních metrů. V parku je velké množství vodních atrakcí – obří skluzavky a tobogány, jako např. Černá díra, Volný pád, Hurikan, Kamikaze a další Líná řeka, Jacuzzi, disneyovské tématické okruhy pro nejmenší a mnoho dalších. Po zážitcích ze skluzavek se můžete občerstvit v barech, stáncích s občerstvením, cukrárně či restauraci. Samozřejmostí je bezplatná možnost využití lehátek, slunečníků, šaten, sprch a pronajmutí bezpečnostních skříněk.

Poznávací okruh ostrovem Korfu,
cca 29/14,50 EUR, vstupenka do Achilleonu není zahrnuta
Celodenní výlet nás zavede na nejznámější a nejkrásnější místa na ostrově Korfu. Klimatizovaným autobusem s česky mluvícím průvodcem pojedeme po severovýchodním pobřeží ostrova, okolo mořské úžiny, oddělující Korfu od protější Albánie s krátkou zastávkou nad malebnou zátokou Kulura. Objedeme úbočí majestátní hory Pantokrator, pojedeme po silnicích vedoucích olivovými háji a sjedeme k městu Korfu, na historický poloostrov Kanoni. Na Kanoni se můžeme kochat vyhlídkou na klášter Vlacherena a Myší ostrov a současně sledovat se zatajeným dechem pohyb letadel na letištní dráze. Odtud naše cesta povede k nedaleké vesničce Gasturi, k místu, které si vyhlédla rakouská císařovna Alžběta (Sissy) pro stavbu svého zámečku Achillion. Po prohlídce Achilia pojedeme přes vnitrozemí ostrova na západní pobřeží, do vyhlášené Paleokastritsi. Po cestě se zastavíme na ochutnávku typického korfského produktu - likérů Kum Quat.
V Paleokastritse navštívíme mužský  ortodoxní klášter a uděláme si přestávku na oběd (oběd není zahrnut v ceně). V odpoledních hodinách budeme pokračovat dál na sever. Vyjedeme na vyhlídkové místo zvané Bella Vista, odkud se otevírá úchvatný pohled na pobřežní oblast Paleokastritsi, na její zátoky, skály, azurové moře. Při krátké zastávce ve vesničce Makrades budeme mít možnost nákupu tradičních  korfských  výrobků - olivového oleje, domácího vína, mýdla z olivového oleje, místního koření, keramiky atd. Naplněni mnoha dojmy se vrátíme zpět do svých letovisek.

Výlet do města Korfu - polodenní výlet bez průvodce,
cca 10/6 EUR 
Výlet klimatizovaným autobusem do hlavního města Korfu. Možnost individuální  prohlídky pamětihodností ( 2 benátské pevnosti, archeologické muzeum, staré město, kostel Svatého Spyridiona, palác sv. Michala a Jiřího atd.) a nákupů. Tento výlet je možné spojit s projížďkou lodí Kalypso. Tato loď má prosklený kýl, který umožňuje během jízdy pozorování mořské fauny. Součástí výletu je i program s dvojicí  cvičených lvounů.

Lodní výlet do Pargy a na ostrov Paxos  - celodenní výlet. , cca 32/16 EUR
Plavba výletní lodí podél jižního pobřeží ostrova Korfu na ostrov Paxos. Na Paxosu je možnost prohlídky městečka Gaios nebo občerstvení v některé z místních taveren. V  poledních hodinách přeplujeme do malebného městečka Parga, ležícího na pobřeží  pevninského Řecka. V Parze je čas na prohlídku města, návštěvu zříceniny středověkého hradu, koupání, nákup suvenýrů atd. V odpoledních hodinách návrat lodí na Korfu.

Řecký večer - večerní výlet,
cca 34/17 EUR.
Tradiční řecký večer s bohatým programem, který zahrnuje ukázku řeckých a korfských lidových krojů  a tanců  za doprovodu živé řecké hudby. Během programu je podávána večeře, skládající se ze 4 chodů (předkrm, hlavní chod, řecký salát a dezert), po celý večer je neomezená konzumace vína a džusu. V průběhu večera je možno zatančit si za doprovodu typicky řeckých a světových melodií.