HomeO násKe staženíKontakt
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDoprava

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2022

VÝLETY – Výlety Karpathos

Výlety pořádá partnerská CK, náš delegát výlety pouze zprostředkovává. Právní vztah vzniká mezi klientem a partnerskou CK. Konáni některých výletů a přítomnost česky mluvícího průvodce je závislá na minimálním počtu účastníků. Uvedené ceny jsou orientační.

Olympos cca 35 EUR
Celodenní výlet začíná plavbou lodí z Pigadie (Karpathosu) do městečka Diafani a odtud busem do horské vesničky Olympos. Olympos je nejznámější vesnička na ostrově, která fascinuje architekturou místních domů a je považována za živoucí muzeum. Ctí a dodržují se zde staré tradice vycházející z dávné minulosti. Ženy tu i ve všední den chodí v tradičních krojích a při významné události se ustrojí do slavnostních krojů a ozdobí se rodinnými šperky. Dominantou je místní kostelík, ke kterému vedou úzké uličky a větrné mlýny na vrcholu kopce. Naleznete zde spoustu obchůdků, kde je možné zakoupit nejrůznější suvenýry od voňavého koření až po vyšívané textílie.

Nejkrásnější pláže cca 27 EUR
Celodenní výlet lodí začíná z Pigadie a zahrnuje krátkou zastávku u pláže Kyra Panagia s kostelíkem s červenou kopulí nad pláží. Poté se vylodíte na pláži Apella, která patří k nejkrásnějším na Karpathosu. Zde se budete moci vykoupat. Váš zážitek umocní kapitánem připravený oběd. Na zpáteční cestě absolvujete krátkou zastávku na další známé pláži Achata, která leží mezi skalami.

Okruh po vesničkách cca 25 EUR 
Návštěva horských vesniček Aperi, Volada, Othos, Piles, Finiki, Arkassa, Menetes a návrat do hlavního města. Při tomto celodenním výletě poznáte nejpůvabnější vesničky na ostrově Karpathos, budete okouzleni místní krajinou a můžete ochutnat místní speciality.

Výše uvedené ceny platí pro místo pobytu v oblasti Pigadie, z Lefkosu se ceny mohou lišit.