HomeO násKe staženíKontakt
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDoprava

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2022

VÝLETY – Výlety Lefkada

Výlety pořádá partnerská CK, náš delegát výlety pouze zprostředkovává. Právní vztah vzniká mezi klientem a partnerskou CK. Konáni některých výletů a přítomnost česky mluvícího průvodce je závislá na minimálním počtu účastníků. Uvedené ceny jsou orientační. Ceny pod lomítkem platí pro děti.

Nikopolis, Ioannina, Dodona cca 38/19 €
Celodenní autobusový výlet do Nikopolisu – města založeného na počest vítězství Gaia Octaviana (od r. 27 př. n. l. užíval titul Imperator Cesar Augustus) nad loďstvem Marka Antonia a Kleopatry v bitvě u Aktia v roce 37 př. n. l.. Dále navštívíme město Ioanninu (jedno ze tří nejkrásnějších řeckých měst, v letech 1788–1822 sídlo Ali Paši = Janinský Paša) a Diovu svatyni v Dodoni, kde se nachází jedno z největších a nejzachovalejších antických divadel. Je zde i Diova věštírna (věštby podle šumění listů posvátného dubu). 

Odyssea cca 40/20 €
Vítejte na cestě, kterou vás proveze replika lodi legendárního řeckého hrdiny Odyssea. Na této lodi zažijete mnoho nezapomenutelných chvil s kapitánem a jeho francouzskou ženou, kteří pro vás mají připravený zábavný program v četně řeckého grilování. V ceně výletu je zahrnuto grilování, vino/nealko, slunečníky, potápěčské brýle, šnorchly a rybářské potřeby.

Jónské ostrovy okruh cca 45/23 €
Návštěva několika Jónských ostrovů během jednoho dne:
Lefkada – koupání na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova,
Kefallonie – prohlídka a oběd v malebném městečku Fiskardo,
Ithaka –  malebný přístav a vesnice Kioni,
Meganissi – jeskyně Papanikoli na ostrově Meganissi,
Skorpios – koupáni na Onassisově soukromém ostrově.