HomeO násKontaktSmluvní podmínky
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDopravaVyberte si

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
vyberte si dovolenou na léto 2013
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2020

AKTUALITY – Jak objednat dovolenou

20.11.2019
Jak objednat dovolenou

Postup při objednání dovolené:

  1. Na našich webových stránkách (http://www.talenttravel.cz/) si vyberete destinaci (například Řecké ostrovy 2020) klikněte na ni a vlevo se Vám objeví nabídka ostrovů z nichž si vyberete (například Ostrov Lefkada), klikněte na vybraný ostrov a objeví se Vám pod popisem ostrova ubytovací kapacity, klikněte na název ubytování, které si vyberete a objeví se Vám popis a ceník s termíny. V řádce vybraného termínu klikněte na žlutý nápis "Objednat" (vpravo). Pojištění. Pokud požadujete plné pojištění, vyberte Pojištění za příplatek. Stačí-li Vám pojištění léčebných nákladů a asistenční služby, vyberte Pojištění v ceně. 
    Vyplňte ve formuláři údaje a klikněte na odeslat. Vše ostatní je již na nás. Při objednávce mailem (info@talenttravel.cz) jen napište, jaký ostrov, ubytovací kapacitu a termín požadujete. Dále uveďte počet a věk cestujících. Ostatní už zařídíme. Podobně je to při telefonické objednávce (608644214 –nonstop).
  2. Po sdělení údajů o účastnících vyplníme cestovní smlouvu s kalkulací konečné ceny a s termíny úhrad záloh a doplatků a zašleme Vám ji ke kontrole a podpisu.
  3. V ceně pobytu je u většiny ubytovacích kapacit zahrnuto rovněž Základní cestovní pojištění (tj. pojištění léčebných výloh a asistenční služby). Za příplatek ve výši 249 Kč/osoba/pobyt je možno sjednat Rozšířené (komplexní) cestovní pojištění (Úrazové pojištění - smrt, úraz, nemocniční odškodné, hospitalizece, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel, pojištění storna pobytu, pojištění náhrady dovolené). Platí pro ubytovací kapacity označené (*).
  4. Pokud souhlasíte, smlouvu podepíšete a zašlete v dohodnutém termínu zpět (nejlépe mailem) a současně dle dispozic, které Vám s návrhem smlouvy mailem přijdou, zaplatíte uvedenou zálohu (ta je různá podle termínu Vaší objednávky a destinací a pohybuje se od 500 Kč/osoba výše). Při úhradě celé ceny pobytu do 31.1.2010jsou slevy výrazně vyšší.
  5. Jakmile bude platba zálohy připsána na náš účet, potvrzenou smlouvu Vám zašleme zpět s dalšími pokyny.
  6. Po úhradě doplatku (viz dispozice na smlouvě) Vám zašleme ve stanoveném termínu (týden až 3 týdny před odletem) mailem či poštou podrobné informace na cestu.

    Dotazy 608644214 - nonstop