HomeO násKontaktSmluvní podmínky
HomepageAktualityLast minuteSlevy a příplatkyDoprava

Přihlašte se a budete včas informování o našich speciálních nabídkách.

E-MAIL
vyberte si dovolenou na léto 2013
ing. Jiří Kryml
CA TALENT TRAVEL
 
GSM:+420 608 644 214
E-mail:info@talenttravel.cz
 
Kontakt:28. října 1143
 27711 Neratovice
 
Vaše dovolená u moře
Léto 2021

Doprava – Všeobecné info na cestu

Cestovní doklady do Řecka.
Občan ČR může od 1. 5. 2004 vstupovat a pobývat na území EU bez omezení, a to pouze na základě platného cestovního dokladu nebo občanského průkazu. K cestě do států EU je možno použít mimo cestovního pasu i občanský průkaz se strojově čitelnými údaji. Dle vyjádření MV ČR je občanský průkaz cestovním dokladem pouze pro držitele dokladu (dítě zapsané v průkazu totožnosti rodiče musí mít svůj cestovní doklad). Pro zájezdy, kde trasa autobusu nevede přes členské státy EU, je zapotřebí mít platný cestovní pas a pokud je požadováno, tak i vízum (pro občany ČR nebylo vízum v roce 2012 při cestě do/z Řecka nutné).

Cena pobytů zahrnuje:
Leteckou přepravu s Travel Service (týká se leteckých a kombinovaných zájezdů, dále jen TVS), letištní a bezpečnosti taxy + pojištění léčebných výloh a asistenční služby.  Dále transfery (busem, trajektem) ubytováni, služby delegáta v místě pobytu v daných dnech a hodinách, pojištění CK ve smyslu zákona 159/1999 Sb. 
Všechny % slevy se vztahuji ke katalogové ceně za zájezd pro 1. a 2. dospělou osobu.
Snažíme se mít zájezdy dostupné co největšímu počtu osob. Na cenu zájezdu má samozřejmě velký vliv cena ubytování. Námi nabízené ubytovací kapacity je možné shlédnout v katalogu a na našich www. Považujte je prosím za orientační. Obrázky nemusí přesně odpovídat tomu, jak váš pokoj bude vypadat a jak bude vypadat interiér či exteriér penzionu. Případné rozdíly nemohou být předmětem vaší stížnosti. Každý zákazník si může vybrat styl a úroveň ubytování, které bude vyhovovat jeho požadavkům. Nicméně velikost a poloha pokojů (i stejné kategorie) nejsou vždy totožné. Výhled na moře nemusí být ze všech studií stejný.
Dvoulůžkové studio má dvě pevná lůžka nebo dvoulůžko.
Třílůžkové studio má tři pevná lůžka nebo dvě lůžka (dvoulůžko) a přistýlku.
Čtyřlůžkové studio má dvě dvoulůžka nebo dvoulůžko a 2 přistýlky.
Apartmán má dvě pevná lůžka (dvoulůžko) a dvě pevná lůžka (dvoulůžko), nebo dvě přistýlky. Dvoulůžko může být též francouzská postel. Přistýlka může být pevné lůžko, pohovka, rozkládací gauč, lehátko, palanda, atd.

Stravování
Snídaně je většinou kontinentální. Skládá se z nápoje (káva, čaj), pečiva, másla, sýru nebo marmelády. Večeře jsou servírované. V ceně je salát a hlavní jídlo. Nápoje nejsou v ceně, platí se na místě v € (pokud není uvedeno jinak v popisu ubytování). V případě, že máte zájem o zakoupení stravování, doporučujeme tak učinit až na místě pobytu v hotovosti vzhledem k výhodnosti platby v € (např. Sarti PP 350 Kč v ČR / 11 € při objednání na místě).

Hluk
Z
a hezkých teplých večerů a nocí se v prázdninových letoviscích odehrává rušný noční život, který může způsobit i hluk. Počítejte s tím, že pokud si vyberete vaši dovolenou v živém prázdninovém letovisku nebo blízko plážové promenády, a to zejména během hlavní sezóny, může zde vznikat intenzivnější hluk, který nemůžeme ovlivnit. Cestovní ruch se stále rozvíjí, což má za následek také stavební činnost, kterou naše CK nemůže ovlivnit, ani jí zabránit. Naše CK vám v případě stížnosti na tuto skutečnost nemůže poskytovat slevy a kompenzace.
 
Hmyz 
V jižních zemích, kde je vlhký vzduch a plno zeleně, se může vyskytovat také nepříjemný hmyz, a to i přes intenzivní snahy hoteliérů a místních úřadů. Počítejte s tím, že bohužel i to patří k exotice těchto zemí. Na vaši cestu se raději vybavte repelentními přípravky a pro klidný spánek také elektrickými strojky s výměnnými tabletami proti hmyzu, které lze samozřejmě zakoupit také na místě. Neneseme zodpovědnost za případně se vyskytující hmyz. Zároveň vás prosíme, abyste na ubytování (interier, exterier) nekrmili místní kočky či jiná toulavá zvířata. Po vás může byt ubytován klient, který bude mít alergickou reakci a následně bude požadovat jiné ubytování. Nedodrženi této podmínky po upozorněni delegáta/majitele objektu, může vest k vystěhování z ubytování bez náhrady.

Peníze a cennosti
Všechny cennější věci a peníze, které se rozhodnete ponechat ve vašem pokoji, vždy uzamykejte do vašich zavazadel či do skříně a nenechávejte je volně položené. V žádném případě nenechávejte při odchodu z vašeho pokoje otevřená okna či balkónové dveře, zabezpečte je. Zabráníte tak případnému vniknutí zlodějů.

Fakutativní výlety 
pořádá partnerská CK, náš delegát výlety pouze zprostředkovává. Právní vztah vzniká mezi klientem a partnerskou CK. Konání některých výletů a přítomnost česky mluvícího průvodce je závislé na minimálním počtu účastníků.

Výhrada změny podmínek
Nabídku připravujeme se značným předstihem. V době mezi vydáním katalogu a realizací zájezdu proto mohou nastat nové okolnosti, které mají vliv na podmínky realizace zájezdu. Naše cestovní kancelář si proto vyhrazuje právo na změnu údajů uvedených v katalogu.

Lékařské ošetření
Ve většině letovisek je lékárna a zajištěna stálá lékařská péče.

Měnou v Řecku je EURO (€).

Zvláštní požadavky
Pokud nebudou uvedeny na přihlášce a potvrzeny CK Melissa Travel, nelze na ně brát zřetel. Jsou bezplatné. Naše cestovní kancelář se vaše požadavky bude snažit splnit. Jestliže se je nepodaří zajistit, nemůže vám být poskytnuta kompenzace ani sleva, jelikož na tyto požadavky není právní nárok.

Delegát
Naši delegáti jsou vám k dispozici jak na mobilních telefonech, tak i v úředních hodinách na většině ubytování. Časy schůzek jsou vždy uvedeny na nástěnce. U vybraných destinaci je v případě nutnosti zastihnete pouze na jejich telefonních číslech.

Pobytová taxa
Od 1. 1. 2018 se v Řecku platí pobytová taxa. Výše tohoto poplatku se pohybuje od 0,5€/pokoj/noc (studia a apartmány) do 1,5€/pokoj/noc (hotely***). Pobytová taxa bude vybírána  po Vašem příjezdu na místo pobytu. Přesnou výši tohoto poplatku naleznete na www u každého ubytování